Chcę Pomagać Seniorom

To tak proste wyznanie, a tak ważne działanie! Zacznij dziś!

5396 zł z 100000 zł

5%

Pozostało: 33 dni

Wpłaciło: 122 osób

Wpłać Teraz

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Rozpocznij abonament

Zofia zobaczyła park po raz pierwszy od 2 lat.

Zofia nie może chodzić samodzielnie. Żyje na trzecim piętrze bez windy. Pewnego majowego dnia przyszła do niej Zosia, wolontariuszka, i zabrała ją do parku. Dzięki Zosi, Zofia mogła spojrzeć na wiosenne kwiaty po raz pierwszy od dwóch lat. Czy potraficie sobie wyobrazić taką radość? Teraz dziewczyny umawiają się na spacer co tydzień.

Pomóż nam organizować wolontariuszy.

 

Zofia ma 480 złotych miesięcznego budżetu z państwowej renty. Trudno w to uwierzyć, ale to prawda. Zofia jest osobą skromną, bardzo miłą. Chcielibyśmy jej pomóc. Potrzeba na to 300 złotych miesięcznie.

Pomóż nam wykupywać leki.

 

 

Zygmuntowi odcięli prąd. Dzięki Tobie miał go ponownie w 12 godzin.

 

Zygmunta uratowało 642 złote. Nie miał ich, więc nie miał i prądu. Mieszka w komunalnej dziupli z niedowidzącą partnerką, walczy o byt sprzedając kwiaty. Gdy wpłacaliśmy pieniądze na jego rachunek w biurze firmy energetycznej po policzku pociekła mu łza. Jak to jest być emerytem i nie mieć nikogo, kto by pomógł? Zygmunt ma Ciebie.

Pomóż nam płacić rachunki.

 

Zygmuntowi pomogliśmy także spłacić długi do Bociana. To 7 000 złotych. Dzięki temu Zygmunt i Halina uwolnili się od komornika.

Pomóż nam spłacać długi.

 

Irenie wyremontowaliśmy mieszkanie.

Oto jej mina, gdy zobaczyła mieszkanie wyremontowane po pożarze. Bezcenna.

To nasz wspólny i największy sukces. Jeszcze w styczniu Irena mieszkała w spalonym mieszkaniu, dziś mieszkanie jest piękne i czyste. W sumie ten projekt kosztował ponad 100 tysięcy złotych, a jednak daliśmy radę. Dzięki Wam. #Wdzięczni

Ostatnie poprawki, zakładanie karniszy.

Łazienka przystosowana dla osoby starszej i nie do końca sprawnej. Piękna prawda?

Pomóż nam pomagać.

 

Franciszce kupiliśmy wózek, Krystynie chodzik.

Może się wydawać, że to niewielkie działania, ale dla osób, których codzienność zależy od tych urządzeń, są bardzo ważne.

Pomóż nam kupować sprzęt rehabilitacyjny.

 

Codziennie dostarczamy posiłki osobom starym i niedołężnym.

Od marca 2020 prowadzimy projekt Posiłek dla Seniora w ramach którego dostarczyliśmy kilkadziesiąt tysięcy pełnowartościowych posiłków do osób zamkniętych w domach przez pandemię, kalectwo lub starość.

Pomóż nam prowadzić takie działania. Pomóż nam postawić na nogach Fundację, która działa dla osób od nas starszych. Wczoraj oni pomagali nam. Dziś my pomagamy im, jutro ktoś inny pomoże nam. Tak się kręci koło życia.

Wybierz, ile chcesz wpłacić na tę zbiórkę

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Stałe wsparcie pozwala nam planować przyszłość i optymalizować pomoc.