Posiłek dla Seniora na Święta

#PosiłekDlaSeniora #PomocSeniorom

3753 zł z 50000 zł

7%

Pozostało: 30 dni

Wpłaciło: 62 osób

Wpłać Teraz

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Rozpocznij abonament

Posiłek dla Seniora na Święta to zbiórka wspomagająca dla naszej akcji #PosiłekDlaSeniora, dzięki której w okresie Świąt Bożego Narodzenia będziemy mogli dotrzeć z ciepłymi daniami do jeszcze większej grupy potrzebujących, ale nie zrobimy tego bez Waszej pomocy.

 

Posiłek dla Seniora to wspaniała inicjatywa, dzięki której do tej pory sporządziliśmy kilkadziesiąt tysięcy posiłków dla ludzi zamkniętych w swoich domach przez pandemię. W fundacji Pomoc Seniorom wiemy jak wielkie serca i chęci do czynienia dobra posiadacie, ale także to, że dla wielu Seniorów lockdown trwał już od dawna nie ze względu na koronawirusa, a przez brak środków i warunków do życia, choroby, kalectwo czy samotność, która potrafi być czasem bardziej bolesna niż niejedno schorzenie.

 

Czy wiesz, że ponad 22% ludności Warszawy to osoby wieku 60+? Możemy ich wesprzeć!

 

Celem akcji #PosiłekDlaSeniora jest pomoc poprzez zapewnienie pełnowartościowej całodziennej diety dla osób starszych – 4 zbilansowanych posiłków składających się ze śniadania, zupy, obiadu oraz  podwieczorku.

 

 

 

Możecie też wspierać działania fundacji na naszej stronie www.pomocseniorom.pl poprzez wykupienie abonamentu lub jednorazową wpłatę.

 

Wybierz, ile chcesz wpłacić na tę zbiórkę

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Stałe wsparcie pozwala nam planować przyszłość i optymalizować pomoc.