Spłata zadłużeń Pani Elżbiety!

Nie pozwólmy, by komornik zajął emeryturę...

1970 zł z 3000 zł

65%

Pozostało: 26 dni

Wpłaciło: 40 osób

Wpłać Teraz

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Rozpocznij abonament

Pani Elżbieta urodziła się w 1952 roku, a 12 czerwca skończyła 70 lat! Choruje przewlekle od 15 roku życia. Ma przyznaną pierwszą grupę inwalidztwa i pierwszy stopień niepełnosprawności. Jest również osobą niewidomą w stopniu znacznym.

Przez 28 lat pracowała jako nauczycielka przedszkola. Później jako telegrafistka i sekretarka medyczna. Pracowała również prywatnie opiekując się dziećmi, zwierzętami, seniorami.

Przez 14 lat opiekowała się swoją mamą po udarze. Była ona osobą leżącą i bez kontaktu. Pani Elżbieta samotnie wychowała również dwóch synów. Starszy wyrzekł się matki i wyjechał do Anglii. Nie utrzymuje z nią żadnych kontaktów. A młodszy syn zapewniał mamie leczenie na tyle ile był w stanie. Niestety jego sytuacja finansowa uległa drastycznemu pogorszeniu i od ponad roku nie opłaca już kwestii zdrowotnych matki.

Pani Elżbieta pracowała przez całe życie poza trzema latami urlopu macierzyńskiego. A teraz jak sama napisała, przeprasza ptaki, że czasami musi dzielić się z nimi na pół chlebem…

Wybierz, ile chcesz wpłacić na tę zbiórkę

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Stałe wsparcie pozwala nam planować przyszłość i optymalizować pomoc.