Pomogliśmy Panu Sławkowi!

Udało się! Dzięki Wam zebraliśmy ponad 10 000 złotych na wegańskie jedzenie dla Pana Sławka! Jesteśmy wdzięczni za pomoc nie tylko darczyńcom i osobom, które wpłaciły pieniądze na zbiórkę, ale także tym, którzy udostępniali nasze posty na Facebooku i Instagramie. Oprócz regularnego dostarczania zakupów spożywczych, karmy dla zwierząt oraz leków dla Pana Sławka, udało się zakupić również rower! Dzięki niemu, naszemu podopiecznemu nie tylko będzie łatwiej poruszać się po Warszawie, ale również pomoże mu to w walce z cukrzycą.
W pomoc Panu Sławkowi zaangażowało się wielu wolontariuszy! Gdy zepsuł się mu czajnik elektryczny, błyskawicznie znalazła się osoba, która przywiozła mu nowy! Kupując jednocześnie zabawki dla kota, witaminy, leki i pożywienie! Gdy Panu Sławkowi złamało się łóżko, również znalazła się osoba, która kupiła mu nowe! Wraz z materacem! Na dodatek przyniosła mu pościel i karmę dla jego zwierzaków. Niesamowite, prawda?
Aktualnie Panu Sławkowi opłacamy wizyty u dentysty. A on w ramach dobra, którego doświadczył, uczy innych angielskiego! Za darmo! Dla przypomnienia, Pan Sławek był kiedyś nauczycielem tego języka. Gdyby nie Wy, Pan Sławek byłby pozostawiony sam sobie ze swoją depresją. A dzięki Wam, możemy pomagać! Dziękujemy!
#Wdzięczni