Na opał dla małżeństwa seniorów!

To ogromny koszt...

12080 zł z 15000 zł

80%

Pozostało: -288 dni

Wpłaciło: 124 osób

Wpłać Teraz

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Rozpocznij abonament

Pan Andrzej pracował do momentu, gdy zaczęły pojawiać się u niego problemy ze zdrowiem. Najpierw została mu wycięta tarczyca, a następnie został u niego wykryty nowotwór złośłiwy pęcherza i zwyrodnienie kręgosłupa. Później operowany był z powodu rozlanego wyrostka. Nie obyło się bez komplikacji, którego skutkiem jest wielka przepuklina. Była ona później operowana. Ale operacja się nie udała i przepuklina odnowiła się. To niestety jeszcze nie wszystkie problemy zdrowotne Pana Andrzeja. Podczas operacji usunięcia pęcherza i prostaty, urolog przebił mu kiszkę. Po tych wszystkich operacjach Pan Andrzej ma wiele woreczków przyczepionych do swojego ciała. Co 6 tygodni trzeba wymieniać nefrostomie. A co tydzień, woreczki.

Pani Svitlana, żona Pana Andrzeja, również choruje. Zwyrodnienie kręgosłupa, kręgów szyjnych i lędźwiowych, nadciśnienie, cukrzyca. Miała też operację jajników i brała dużą dawkę hormonów. Małżeństwo ma tylko zasiłek z Mopsu, który wynosi 600 zł! Te wszystkie pieniądze wydają na leki. Nie wystarcza im niestety na wszystkie.

Te małżenstwo ma wiele potrzeb! Aktualnie jednak, bardzo potrzebny jest opał! Węgiel + drewno. To koszt liczony w tysiącach złotych! Te małżeństwo nie jest w stanie tyle zapłacić… Założyliśmy więc w tym celu zbiórkę! Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli dzięki Wam uda się tym seniorom zapewnić ciepło! Mróz w ich stanie zdrowia to dodatkowa męczarnia! 😔

Wybierz, ile chcesz wpłacić na tę zbiórkę

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Stałe wsparcie pozwala nam planować przyszłość i optymalizować pomoc.