Okulary korekcyjne dla Pani Elżbiety!

Pani Elżbiety nie stać na zakup okularów...

2157 zł z 5000 zł

43%

Pozostało: -357 dni

Wpłaciło: 57 osób

Wpłać Teraz

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Rozpocznij abonament

Pani Elżbieta urodziła się w 1952 roku. Choruje przewlekle od 15 roku życia. Ma przyznaną pierwszą grupę inwalidztwa i pierwszy stopień niepełnosprawności. Jest również osobą niewidomą w stopniu znacznym.

Przez 28 lat pracowała jako nauczycielka przedszkola. Później jako telegrafistka i sekretarka medyczna. Pracowała również prywatnie opiekując się dziećmi, zwierzętami, seniorami.

Przez 14 lat opiekowała się swoją mamą po udarze. Była ona osobą leżącą i bez kontaktu. Pani Elżbieta samotnie wychowała również dwóch synów. Starszy wyrzekł się matki i wyjechał do Anglii. Nie utrzymuje z nią żadnych kontaktów. A młodszy syn zapewniał mamie leczenie na tyle ile był w stanie. Niestety jego sytuacja finansowa uległa drastycznemu pogorszeniu i od ponad roku nie opłaca już kwestii zdrowotnych matki.

Pani Elżbieta pracowała przez całe życie poza trzema latami urlopu macierzyńskiego. A teraz jak sama napisała, przeprasza ptaki, że czasami musi dzielić się z nimi na pół chlebem…

Pani Elżbieta jest również wielką miłośniczką zwierząt! Ma dwa psy i dwa koty, które kocha nad życie!

Pani Elżbieta ma mnóstwo potrzeb i wiele problemów! Ma za sobą między innymi wiele badań i zabiegów dotyczących usunięcia zaćmy, które opłaciliśmy. Niestety nie obyło się bez komplikacji. Pani Elżbieta ma uciążliwe problemy pooperacyjne w lewym oku.

Aktualnie trzeba wykupić Pani Elżbiecie okulary z progresywnymi szkłami. Poprzednie kosztowały Panią Elżbietę kilka tysięcy złotych. Po operacji zaćmy jest całkiem inne widzenie, więc trzeba zakupić nowe. Pani Elżbieta nie ma takich pieniędzy! Pomożecie?

 

Wybierz, ile chcesz wpłacić na tę zbiórkę

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Stałe wsparcie pozwala nam planować przyszłość i optymalizować pomoc.