Wesprzyjmy leczenie małżeństwa seniorów!

Zdrowie to najważniejsza wartość w życiu

7876 zł z 10000 zł

78%

Pozostało: -654 dni

Wpłaciło: 194 osób

Wpłać Teraz

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Rozpocznij abonament

Poznajcie Panią Svitlanę i Pana Andrzeja z Bełżyc!

Pan Andrzej pracował do momentu, gdy zaczęły pojawiać się u niego problemy ze zdrowiem. Najpierw została mu wycięta tarczyca,a następnie został u niego wykryty nowotwór złośłiwy pęcherza i zwyrodnienie kręgosłupa. Później operowany był z powodu rozlanego wyrostka. Nie obyło się bez komplikacji, którego skutkiem jest wielka przepuklina. Była ona później operowana. Ale operacja się nie udała i przepuklina odnowiła się. To niestety jeszcze nie wszystkie problemy zdrowotne Pana Andrzeja. Podczas operacji usunięcia pęcherza i prostaty, urolog przebił mu kiszkę. Po tych wszystkich operacjach Pan Andrzej ma wiele woreczków przyczepionych do swojego ciała. Co 6 tygodni trzeba wymieniać nefrostomie. A co tydzień, woreczki.

Pani Svitlana, żona Pana Andrzeja, również choruje. Zwyrodnienie kręgosłupa, kręgów szyjnych i lędźwiowych, nadciśnienie, cukrzyca. Miała też operację jajników i brała dużą dawkę hormonów. Małżeństwo ma tylko zasiłek z Mopsu, który wynosi 600 zł! Te wszystkie pieniądze wydają na leki. Nie wystarcza im niestety na wszystkie.

Główną ich potrzebą jest leczenie. Będziemy więc bardzo wdzięczni za wsparcie zbiórki, dzięki której małżeństwo seniorów będzie mogło kontynuować swoje leczenie:

Wybierz, ile chcesz wpłacić na tę zbiórkę

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Stałe wsparcie pozwala nam planować przyszłość i optymalizować pomoc.