Zapewnienie podstawowych potrzeb dla Pani Basi!

Jej zasiłek wynosi 719 zł...

2338 zł z 20000 zł

11%

Pozostało: -231 dni

Wpłaciło: 48 osób

Wpłać Teraz

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Rozpocznij abonament

Pani Basia urodziła się i mieszka w Bartoszycach, które leżą w najbiedniejszym regionie Polski. Kiedyś pracowała przy zieleni w Spółdzielni Mieszkaniowej. Aktualnie jest osobą niepełnosprawną. Otrzymuje zasiłek w wysokości 719 zł. Zdrowie Pani Basi zaczęło szwankować kilka lat temu. Zaczęło się od bólu kręgosłupa. Z czasem okazało się, że to rwa kulszowa. Później dołączyło do tego nadciśnienie i cukrzyca. Teraz zaczęły Pani Basi drętwieć pałce u prawej dłoni. Podejrzewa ona zespół cieśni nadgarstka, ale boi się pójść do lekarza. Nie dlatego, że potwierdzą się jej przypuszczenia, ale dlatego że nie będzie jej stać na kolejny, dodatkowy wydatek w postaci leków. Pani Basia ma niestety również drżenie samoistne. Trzęsie się głowa i ręce. Choroba postępuje. Trudno jest Pani Basi utrzymać przy ustach kubek z herbatą…

Pani Basia ma również dwa, przygarnięte kotki. Znajdy. Kocha je i nie jest w stanie się ich pozbyć. Kropka ma 13 lat, a Kicia 4 lata.

Seniorka potrzebuje przede wszystkim pomocy w zakupie żywności, leków i wizyt u lekarza. Czeka również na decyzję sądu o eksmisji z mieszkania. Nie była w stanie płacić czynszu i narobił się dług. Dowiemy się co będziemy mogli w tej sprawie zrobić i jaka jest wysokość tych zaległości.

Pomożecie zapewnić Pani Basi podstawowe potrzeby?

Wybierz, ile chcesz wpłacić na tę zbiórkę

Wspieraj Fundację cyklicznym przelewem!

Stałe wsparcie pozwala nam planować przyszłość i optymalizować pomoc.